Mavilim Hosting Hakkımızda - Ajans ve Hosting Yönetim

Mavilim Hosting Hakkımızda

Ankara merkezli olan firmamız faaliyetine 2006 yılında başlamıştır. Güvenlik Teknolojileri ve Bilgisayar Sistemleri alanında faaliyet yürütmek amacıyla kurulmuştur. Her bebeğin doğum sancısı olduğu gibi her firmanında bir doğum sancısı vardır. Ama asıl iş

Hakkımızda

Mavilim Elektronik Güvenlik Teknolojileri ve Bilgisayar Sistemleri Taahhüt Ticaret Limited Şirketi
 

Kuruluş Tarihi : 24.02.2006
 

Ankara merkezli olan firmamız faaliyetine 2006 yılında başlamıştır. Güvenlik Teknolojileri ve Bilgisayar Sistemleri alanında faaliyet yürütmek amacıyla kurulmuştur. Her bebeğin doğum sancısı olduğu gibi her firmanında bir doğum sancısı vardır. Ama asıl iş o sancılar da değil doğumdan sonra hayatta kalabilme başarısında saklıdır. Binlerce belki de onbinlerce firma açılıp kapanıyor ne umutlarla kimi şansızlık kimi sermaye kimi ihtirasına kimi hırsına kimi iş bilemezliğine yenik düşüyor. Aslında bizlerde bu zorlu sosyo/eknomik koşulları yaşadığımız coğrafyada her bebek gibi hayatta kalmak için mücadele ediyoruz.

Bizim felsefemiz açık ve net; çok kazanmak kazanırken her yolu denemek değil!. az kazanıp aç kalmaksa hiç değil!! makul koşullarda ticari ahlakın gerektiği oranlarda kar politikası ile müşterilerine doğru ve dürüst olmanın gayreti ile işine dört elle sarılarak çalışıp hak ederek kazanmak.

Mavilim Elektronik olarak kurulduğumuz ilk yıl yani 2006 yılında çoğunlukla zayıf akım sistemleri kapsamında yangın algılama, cctv sistemleri, acil aydınlatma sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, uydu sistemleri, görüntülü diafon sistemleri, network kurulumları kısaca bir binada 12 ve 24 volt ile çalışan hangi sistemler var ise müşterilerimizin işlerine çözüm sağlamanın yanında ayrıca web sayfa tasarımı, web hosting, sunucu hizmetleri, google adwors reklam hizmetleri üzerine faaliyet gösterdik. 2014 yılında Glory, Hitachi, İ-Hunter, Lidix, Ribao, Bill Counter, Double Power Marka Para Sayma Makineleri, Epson, Bixsolon, Casio Yazıcılar Görüntüleme Sistemlerinde İç Anadolu yetkili satıcısı konumunda olup diğer dünya devi tedarikçi firmalardan ürün tedariki yaparak E-Ticaret Pazarında müşrerilerine ürün ve servis hizmeti sunmaya başladık.

E-Ticaret pazararına en iyi bildiğimiz konulardan biri ile başlayalım dedik Ofis Ekipmanları satışı ile bunlar Banknot Sayma Makineleri, Madeni Bozuk Para Sayma Makineleri, Sahte Para Kontrol Makineleri, Barkod Yazıcılar, Pos Yazııcılar, Barkod Okuyucular, Projeksiyon Cihazları vb gibi saymakla bitmeyen o kadar çok kategori. Asıl uzmanlık alanımız olan Banknot Sayma Makineleri üzerine yoğun ir faaliyet içindeyiz.Doğan her çocuğun bir hayali vardır elbette firmalarında hayalleri olur boyları ölçüsünde Mavilim Elektronik olarak yıllardır hedeflediğimiz ama gerçekleştiremediğimiz cesaret edemediğimiz bir hedef vardı önümüzde.

E-Ticaret;

E-Ticaret için geç kaldık geç başladık her işletmenin bir şekilde internette olması gerektiği günümüzde ürünlerini pazara sunmasının artık başka yolu kalmadı.elbette E-ticaret zorlu bir süreç sanıldığı gibi kolay olmayan bir serüven aslında blgi dağarcığımızdaki bilgilerle bu işin yürümediğini kısa zamanda biz gördük bu işe giren firmalarda görmüşler girmeyenler göreceklerdir.  E-Ticareti önce kendi sitemizde daha sonra pazaryerlerine taşıdık web sitemizde bunların linklerini ve sosyal medya linklerimizi görüp inceleyebilir. Hakkımızda ve satmakta olduğumuz ürün hizmetlerle ilgili daha detaylı inceleme yapabilirsiniz.

 

                     Facebook                 Twitter                Youtube                       Instagram

 

Bizden haberdar olmak için yan tarafa mail adresinizi yazabilirsiniz.

Üye Girişi

Veya
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Şifrenizi mi unuttunuz? Kayıt olmak ister misiniz? İletişim & Ulaşım